Strona startowa | Plany zajęć

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
24 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Do końca roku zostało 311 dni.
Zodiak: Ryba

Plany zajęć

INTEGRALNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Edukacja literacko - językowa (...) - EI

10.40-12.10 -  Edukacja literacko - językowa (...)

12.20-13.50-  Edukacja literacko - językowa (...)

14.00-15.30-  Edukacja literacko - językowa (...)

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Edukacja literacko - językowa (...) - EI

10.40-12.10 -  Edukacja literacko - językowa (...)

12.20-13.50-  Edukacja literacko - językowa (...)

14.00-15.30-  Edukacja literacko - językowa (...)

                    OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Wprowadzenie do oligofrenopedagogiki - APC

10.40-12.10 - Wprowadzenie do oligofrenopedagogiki

12.20-13.50- Wprowadzenie do oligofrenopedagogiki

14.00-15.30- Wprowadzenie do oligofrenopedagogiki

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Techniki multimedialne wspierające rozwój dzieci z niepełnosprawnościa intelektualną- DM

10.40-12.10 - Techniki multimedialne (...)

12.20-13.50- Techniki multimedialne (...)

14.00-15.30- Techniki multimedialne (...)

                   TERAPIA PEDAGOGICZNA

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Organizacja procesu terapeutycznego - AMW

10.40-12.10 -Organizacja procesu terapeutycznego

12.20-13.50- Organizacja procesu terapeutycznego

14.00-15.30-  Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy - DSF

15.40-17.10- Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

Wolne !!!

                     EDUKACAJ DLA BEZPIECZEŃSTWA

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - System ratownictwa w Polsce - AKO

10.40-12.10 - System ratownictwa w Polsce

12.20-13.50-  Udzielanie i nauczanie pierwszej pomocy - AKO

14.00-15.30- Udzielanie i nauczanie pierwszej pomocy

Na zajęia proszę przynieść - bandaż elastyczny, bandaż zwykły (dziany), chustę trójkątną.

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Udzielanie i nauczanie pierwszej pomocy - AKO

10.40-12.10 - Udzielanie i nauczanie pierwszej pomocy

12.20-13.50-  Udzielanie i nauczanie pierwszej pomocy

14.00-15.30- Udzielanie i nauczanie pierwszej pomocy

                                       GEOGRAFIA 

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Astronomiczne podstawy geografii - AS

10.40-12.10 - Astronomiczne podstawy geografii

12.20-13.50- Astronomiczne podstawy geografii 

14.00-15.30- Astronomiczne podstawy geografii

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Astronomiczne podstawy geografii - AS

10.40-12.10 - Astronomiczne podstawy geografii

12.20-13.50- Astronomiczne podstawy geografii 

14.00-15.30- Astronomiczne podstawy geografii

                  BIOLOGIA

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Ochrona własności intelektualnej - EG

10.40-12.10 - Ochrona własności intelektualnej

12.20-13.50-  Ochrona własności intelektualnej

14.00-15.30- Metodyka nauczania biologii - ITJ

15.40-17.10- Metodyka nauczania biologii 

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Biologia mikroorganizmów - IW

10.40-12.10 - Biologia mikroorganizmów

12.20-13.50-  Biologia mikroorganizmów

14.00-15.30- Metodyka nauczania biologii - ITJ

15.40-17.10- Metodyka nauczania biologii 

                   EDUKACJA BIBLIOTECZNA 

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Gromadzenie i przechowywanie zbiorów - EM

10.40-12.10 - Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

12.20-13.50- Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

14.00-15.30 - Metodyka pracy biblioteki szkolnej - AK

15.40-17.10- Metodyka pracy biblioteki szkolnej 

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Gromadzenie i przechowywanie zbiorów - EM

10.40-12.10 - Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

12.20-13.50- Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

14.00-15.30 - Metodyka pracy biblioteki szkolnej - AK

15.40-17.10- Metodyka pracy biblioteki szkolnej 

                  MATEMATYKA

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Arytmetyka i algebra -AA

10.40-12.10 -Arytmetyka i algebra

12.20-13.50-  Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa - ŁSZ

14.00-15.30- Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa

15.40-17.10- Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa - ŁSZ

10.40-12.10 -Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa

12.20-13.50-  Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa

14.00-15.30- Arytmetyka i algebra -AA

15.40-17.10-Arytmetyka i algebra -AA 

                   ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ

3.02.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Zarządzanie zmianą - KPW

10.40-12.10 -  Zarządzanie zmianą

12.20-13.50- Zarządzanie zmianą

14.00-15.30- Kierowanie i administrowanie placówką oświatową - KPW

15.40-17.10- Kierowanie i administrowanie placówką oświatową 

4.02.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie - PB

10.40-12.10 - Metodologia badań efektów zarządzania szkołą - PB

12.20-13.50-  Metodologia badań efektów zarządzania szkołą 

14.00-15.30-  Metodologia badań efektów zarządzania szkołą 

15.40-17.10- Metodologia badań efektów zarządzania szkołą 

*****************************************************************
***************************************************************** 

INTEGRALNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

27.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Edukacja literacko - językowa (...) - EI

10.40-12.10 -  Edukacja literacko - językowa (...)

12.20-13.50-  Edukacja literacko - językowa (...)

14.00-15.30-  Edukacja literacko - językowa (...)

15.40-17.10-  Edukacja literacko - językowa (...)

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 -  Edukacja literacko - językowa (...)EI

10.40-12.10 -  Edukacja literacko - językowa (...)

12.20-13.50- Warsztat umiejętności interpersonalnych (...) -DSF

14.00-15.30- Warsztat umiejętności interpersonalnych (...)

15.40-17.10- Warsztat umiejętności interpersonalnych (...)

                    OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

27.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Podstawowe problemy pedagogiki specjalnej - APC

10.40-12.10 -Podstawowe problemy pedagogiki specjalnej

12.20-13.50- Podstawowe problemy pedagogiki specjalnej 

14.00-15.30- Podstawowe problemy pedagogiki specjalnej

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Wprowadzenie do oligofrenopedagogiki - APC

10.40-12.10 - Wprowadzenie do oligofrenopedagogiki

12.20-13.50- Wprowadzenie do oligofrenopedagogiki

14.00-15.30- Wprowadzenie do oligofrenopedagogiki

                   TERAPIA PEDAGOGICZNA

27.01.2018 (SOBOTA)

9.00-10.30 - Organizacja procesu terapeutycznego - AMW

10.40-12.10 -Organizacja procesu terapeutycznego

12.20-13.50- Organizacja procesu terapeutycznego

14.00-15.30-  Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy - DSF

15.40-17.10- Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy

Proszę przynieść na zajęcia - lusterko, szpatułkę, rękawiczki jednorazowe.

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy - DSF

10.40-12.10 - Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy

12.20-13.50-  Organizacja procesu terapeutycznego - AMW

14.00-15.30- Organizacja procesu terapeutycznego

15.40-17.10 - Organizacja procesu terapeutycznego

                     EDUKACAJ DLA BEZPIECZEŃSTWA

27.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - System ratownictwa w Polsce - AKO

10.40-12.10 - System ratownictwa w Polsce

12.20-13.50-  System ratownictwa w Polsce

14.00-15.30- System ratownictwa w Polsce

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - System ratownictwa w Polsce - AKO

10.40-12.10 - System ratownictwa w Polsce

12.20-13.50-  System ratownictwa w Polsce

14.00-15.30- System ratownictwa w Polsce

                                       GEOGRAFIA 

27.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 -Podstawy geologii i geomorfologii - WCH

10.40-12.10 - Podstawy geologii i geomorfologii 

12.20-13.50- Podstawy klimatologii i hydrologii - WCH

14.00-15.30 - Podstawy klimatologii i hydrologii 

15.40-17.10 - Podstawy klimatologii i hydrologii 

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej - AS

10.40-12.10 -Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej 

12.20-13.50- Astronomiczne podstawy geografii - AS

14.00-15.30- Astronomiczne podstawy geografii

Na zajęcia proszę przynieść - kartki z bloku technicznego oraz klej.

                  BIOLOGIA

27.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Przegląd systematyczny roślin - ITJ

10.40-12.10 - Przegląd systematyczny roślin

12.20-13.50-  Przegląd systematyczny roślin

14.00-15.30- Przegląd systematyczny roślin

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Anatomia i rozwój człowieka - IW

10.40-12.10 -Anatomia i rozwój człowieka 

12.20-13.50- Biologia mikroorganizmów - IW

14.00-15.30- Biologia mikroorganizmów

                   EDUKACJA BIBLIOTECZNA 

27.01.2018 (SOBOTA)

UWAGA - O GODZINIE 9.00 ZBIÓRKA PRZED BIBLIOTEKĄ UNIWERSYTETU ZIELONOGÓRSKIEGO

9.00-10.30 - Gromadzenie i przechowywanie zbiorów - EM

10.40-12.10 - Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

12.20-13.50- Gromadzenie i przechowywanie zbiorów

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Metodyka pracy biblioteki szkolnej - AK

10.40-12.10 - Metodyka pracy biblioteki szkolnej 

12.20-13.50- Metodyka pracy biblioteki szkolnej 

14.00-15.30- Metodyka pracy biblioteki szkolnej 

15.40-17.10- Metodyka pracy biblioteki szkolnej 

                  MATEMATYKA

27.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Arytmetyka i algebra -AA

10.40-12.10 -Arytmetyka i algebra

12.20-13.50-  Arytmetyka i algebra

14.00-15.30- Arytmetyka i algebra

15.40-17.10- Arytmetyka i algebra

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Arytmetyka i algebra -AA

10.40-12.10 -Arytmetyka i algebra

12.20-13.50-  Geometria - JKOZ

14.00-15.30- Geometria 

15.40-17.10- Geometria 

                   ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ

27.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie -PB

10.40-12.10 -  Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie

12.20-13.50-  Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie

14.00-15.30-  Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie

28.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Metodologia badań efektów zarządzania szkołą -PB

10.40-12.10 - Metodologia badań efektów zarządzania szkołą 

12.20-13.50-  Metodologia badań efektów zarządzania szkołą 

14.00-15.30-  Metodologia badań efektów zarządzania szkołą 

*****************************************************************
 

   INTEGRALNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

13.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Podstawy prawne funkcjonowania systemu edukacyjnego - MPS

10.40-12.10 - Podstawy prawne funkcjonowania systemu edukacyjnego

12.20-13.50- Podstawy prawne funkcjonowania systemu edukacyjnego

14.00-15.30- Podstawy prawne funkcjonowania systemu edukacyjnego

15.40-17.10- Podstawy prawne funkcjonowania systemu edukacyjnego 

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Nowe koncepcje w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej - EI

10.40-12.10 - Wprowadzenie do kształcenia zintegrowanego w edukacji (...) - EI

12.20-13.50- Wprowadzenie do kształcenia zintegrowanego w edukacji (...) 

14.00-15.30- Wprowadzenie do kształcenia zintegrowanego w edukacji (...) 

15.40-17.10- Wprowadzenie do kształcenia zintegrowanego w edukacji (...) 

                    OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

13.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Wykorzystanie technik plastycznych w rehabilitacji dzieci (...) - KK

10.40-12.10 -Wykorzystanie technik plastycznych w rehabilitacji dzieci (...) 

12.20-13.50- Wykorzystanie technik plastycznych w rehabilitacji dzieci (...) 

14.00-15.30- Wykorzystanie technik plastycznych w rehabilitacji dzieci (...) 

15.40-17.10 -Wykorzystanie technik plastycznych w rehabilitacji dzieci (...) 

Proszę przynieść na zajęcia: farby plakatowe, pędzle, kubeczek do wody, blok techniczny-duży, nożyczki, klej - Magik, duże wycinanki lub kolorowe kartki do ksero.

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Rozwijanie postaw twórczych i umiejętności interpersonalnych -DSF

10.40-12.10 - Rozwijanie postaw twórczych i umiejętności interpersonalnych

12.20-13.50- Rozwijanie postaw twórczych i umiejętności interpersonalnych

14.00-15.30- Rozwijanie postaw twórczych i umiejętności interpersonalnych

15.40-17.10- Rozwijanie postaw twórczych i umiejętności interpersonalnych

Materiały do zajęć: kredki, ołówki, kartk duży i mały blok, flamastry.

                   TERAPIA PEDAGOGICZNA

13.01.2018 (SOBOTA)

12.20-13.50-  Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy - DSF

14.00-15.30-  Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy

15.40-17.10- Wybrane zagadnienia z logopedii i zaburzeń rozwoju mowy

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Podstawy prawne pomocy psychologiczno - pedagogicznej - MPS

10.40-12.10 -Podstawy prawne pomocy psychologiczno - pedagogicznej 

12.20-13.50- Podstawy prawne pomocy psychologiczno - pedagogicznej 

14.00-15.30- Podstawy prawne pomocy psychologiczno - pedagogicznej 

15.40-17.10 - Podstawy prawne pomocy psychologiczno - pedagogicznej 

                     EDUKACAJ DLA BEZPIECZEŃSTWA

13.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego - DCZ

10.40-12.10 - Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego 

12.20-13.50-  Siły zbrojne i system obronności w RP - DCZ

14.00-15.30- Siły zbrojne i system obronności w RP

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Siły zbrojne i system obronności w RP - DCZ

10.40-12.10 - Siły zbrojne i system obronności w RP

12.20-13.50-  Siły zbrojne i system obronności w RP

14.00-15.30-Siły zbrojne i system obronności w RP

                                       GEOGRAFIA 

13.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 -Podstawy geologii i geomorfologii - WCH

10.40-12.10 - Podstawy geologii i geomorfologii 

12.20-13.50- Podstawy geologii i geomorfologii 

14.00-15.30- Podstawy geologii i geomorfologii 

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej - AS

10.40-12.10 -Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej 

12.20-13.50-  Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej 

14.00-15.30- Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej  

                  BIOLOGIA

13.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Cytologia i histologia - JC

10.40-12.10 -Cytologia i histologia 

12.20-13.50-  Cytologia i histologia 

14.00-15.30- Cytologia i histologia 

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Biologia ogólna - IW

10.40-12.10 -Anatomia i rozwój człowieka - IW

12.20-13.50- Anatomia i rozwój człowieka

14.00-15.30- Anatomia i rozwój człowieka

                   EDUKACJA BIBLIOTECZNA 

13.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Ochrona własności intelektualnych - EG

10.40-12.10 -Ochrona własności intelektualnych 

12.20-13.50-  Ochrona własności intelektualnych 

14.00-15.30- Ochrona własności intelektualnych 

15.40-17.10- Ochrona własności intelektualnych 

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Gromadzenie i przechowywanie zbiorów - EM

10.40-12.10 - Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

12.20-13.50- Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

14.00-15.30- Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

15.40-17.10- Gromadzenie i przechowywanie zbiorów 

                  MATEMATYKA

13.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Arytmetyka i algebra -AA

10.40-12.10 -Arytmetyka i algebra

12.20-13.50-  Arytmetyka i algebra

14.00-15.30- Arytmetyka i algebra

15.40-17.10- Arytmetyka i algebra

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Arytmetyka i algebra -AA

10.40-12.10 -Arytmetyka i algebra

12.20-13.50-  Geometria - JKOZ

14.00-15.30- Geometria 

15.40-17.10- Geometria 

                   ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ

13.01.2018 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Podstawy prawne i organizacyjne funkcjonowania szkół i placówek oświatowych- KPW

10.40-12.10 -Zarządzanie zmianą - KPW

12.20-13.50- Kierowanie i administrowanie placówką oświatową - KPW

14.00-15.30-Kierowanie i administrowanie placówką oświatową 

15.40-17.10- Kierowanie i administrowanie placówką oświatową 

14.01.2018 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie -PB

10.40-12.10 -  Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie

12.20-13.50-  Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie

14.00-15.30-  Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie

15.40-17.10-  Podstawy organizacji i zarządzania w oświacie

 
*****************************************************************

                    INTEGRALNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

2.12.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Nowe koncepcje w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej - EI

10.40-12.10 -Nowe koncepcje w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej 

12.20-13.50-  Nowe koncepcje w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej 

14.00-15.30- Nowe koncepcje w zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej 

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Warsztat umiejętności interpersonalnych (komunikacja i integracja) - DSF

10.40-12.10 - Warsztat umiejętności interpersonalnych (komunikacja i integracja)

12.20-13.50- Warsztat umiejętności interpersonalnych (komunikacja i integracja)

14.00-15.30- Warsztat umiejętności interpersonalnych (komunikacja i integracja)

                    OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

2.12.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Problemy społeczne funkcjonowania osób z  niepełnosprawnościa intelektualną - BK

10.40-12.10 -Problemy społeczne funkcjonowania osób z  niepełnosprawnościa intelektualną 

12.20-13.50- Problemy społeczne funkcjonowania osób z  niepełnosprawnościa intelektualną 

14.00-15.30- Problemy społeczne funkcjonowania osób z  niepełnosprawnościa intelektualną 

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Podstawowe problemy pedagogiki specjalnej - APC

10.40-12.10 - Podstawowe problemy pedagogiki specjalnej 

12.20-13.50- Podstawowe problemy pedagogiki specjalnej 

14.00-15.30- Podstawowe problemy pedagogiki specjalnej 

                   TERAPIA PEDAGOGICZNA

2.12.2017 (SOBOTA)

9.00-10.30 - Organizacja procesu terapeutycznego - AWM

10.40-12.10 -Organizacja procesu terapeutycznego

12.20-13.50-  Organizacja procesu terapeutycznego

14.00-15.30- Organizacja procesu terapeutycznego

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Ochrona własności intelektualnej - EG

10.40-12.10 - Ochrona własności intelektualnej 

12.20-13.50- Ochrona własności intelektualnej 

14.00-15.30- Ochrona własności intelektualnej 

                     EDUKACAJ DLA BEZPIECZEŃSTWA

2.12.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego - DCZ

10.40-12.10 - Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego 

12.20-13.50-  Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego 

14.00-15.30- Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego 

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego - DCZ

10.40-12.10 - Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego 

12.20-13.50-  Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego 

14.00-15.30- Podstawy wychowania obywatelskiego i patriotycznego 

                                       GEOGRAFIA 

2.12.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej - AS

10.40-12.10 -Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej 

12.20-13.50-  Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej 

14.00-15.30- Podstawowe pojęcia z geografii w edukacji szkolnej 

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 -Podstawy geologii i geomorfologii - WCH

10.40-12.10 - Podstawy geologii i geomorfologii 

12.20-13.50- Podstawy geologii i geomorfologii 

14.00-15.30- Podstawy geologii i geomorfologii 

                  BIOLOGIA

2.12.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Biologia ogólna - IW

10.40-12.10 -Biologia ogólna

12.20-13.50-  Biologia ogólna

14.00-15.30- Biologia ogólna

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Przegląd systematyczny roślin - ITJ

10.40-12.10 -Przegląd systematyczny roślin 

12.20-13.50- Przegląd systematyczny roślin 

14.00-15.30- Przegląd systematyczny roślin 

                   EDUKACJA BIBLIOTECZNA 

2.12.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Biblioterapia -MDZ

10.40-12.10 -Biblioterapia 

12.20-13.50-  Biblioterapia 

14.00-15.30- Biblioterapia 

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Biblioterapia - MDZ

10.40-12.10 - Czytelnictwo i animacja kultury - MDZ

12.20-13.50- Czytelnictwo i animacja kultury

14.00-15.30- Czytelnictwo i animacja kultury

                  MATEMATYKA

2.12.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30 - Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa - ŁSZ

10.40-12.10 -Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 

12.20-13.50-  Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 

14.00-15.30- Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa - ŁSZ

10.40-12.10 -Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 

12.20-13.50-  Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 

14.00-15.30- Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa 

                   ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ

2.12.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Podstawy prawne i organizacyjne funkcjonowania szkół i placówek oświatowych- KPW

10.40-12.10 -Podstawy prawne i organizacyjne funkcjonowania szkół i placówek oświatowych

12.20-13.50- Podstawy prawne i organizacyjne funkcjonowania szkół i placówek oświatowych

14.00-15.30- Podstawy prawne i organizacyjne funkcjonowania szkół i placówek oświatowych

3.12.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Zarządzanie zmianą - KPW

10.40-12.10 - Zarządzanie zmianą 

12.20-13.50- Zarządzanie zmianą 

14.00-15.30- Zarządzanie zmianą 

****************************************************