Strona startowa | Plany zajęć

Kartka z kalendarza


Dzisiaj jest: Piątek
22 Września 2017
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna

Plany zajęć

 

INTEGRALNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

23.09.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30-  Edukacja środowiskowa i ekologiczna z metodyką (...) - AS

10.40-12.10- Metodyka pracy wychowawczej  (...) - EI

12.20-13.50- Metodyka pracy wychowawczej  (...) 

14.00-15.30- Programy i podręczniki w edukacji (...) - EI

15.40-17.10- Programy i podręczniki w edukacji (...) -

24.09.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Edukacja matematyczna (...) - JKOZ

10.40-12.10 - Edukacja matematyczna (...) 

12.20-13.50-  Edukacja matematyczna (...) 

14.00-15.30- Seminarium dyplomowe (należy przynieść materiały do prac dyplomowych) - AWM

15.40-17.10- Seminarium dyplomowe

OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

23.09.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - APC

10.40-12.10- Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi 

12.20-13.50- Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi 

14.00-15.30- Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi 

15.40-17.10- Kształcenie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi 

24.09.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30- Techniki multimedialne wspierające rozwój dzieci dysfunkcyjnych - MD

10.40-12.10-  Techniki multimedialne wspierające rozwój dzieci dysfunkcyjnych 

12.20-13.50- Techniki multimedialne wspierające rozwój dzieci dysfunkcyjnych 

14.00-15.30- Techniki multimedialne wspierające rozwój dzieci dysfunkcyjnych 

15.40-17.10- Techniki multimedialne wspierające rozwój dzieci dysfunkcyjnych 

BIOLOGIA

23.09.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Przegląd systematyczny zwierząt - ITJ

10.40-12.10- Przegląd systematyczny zwierząt

12.20-13.50- Przegląd systematyczny zwierząt

24.09.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30- Przegląd systematyczny zwierząt - ITJ

10.40-12.10- Przegląd systematyczny zwierząt

12.20-13.50- Przegląd systematyczny zwierząt

CHEMIA

23.09.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Chemia fizyczna - BB

10.40-12.10- Chemia fizyczna 

12.20-13.50- Chemia stosowana i zarządzanie chemikaliami - MP

14.00-15.30-MChemia stosowana i zarządzanie chemikaliami 

15.30-17.10- Chemia stosowana i zarządzanie chemikaliami 

24.09.2017 (NIEDZIELA) 

WOLNA :)

FIZYKA

23.09.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Metodyka nauczania fizyki - KR

10.40-12.10- Metodyka nauczania fizyki 

12.20-13.50- Metodyka nauczania fizyki 

14.00-15.30-  Metodyka nauczania fizyki 

24.09.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30- Metodyka nauczania fizyki - KR

10.40-12.10- Metodyka nauczania fizyki 

12.20-13.50- Metodyka nauczania fizyki 

GEOGRAFIA

23.09.2017 (SOBOTA)

9.00-10.30-  Ochrona własności intelektualnych - EG

10.40-12.10- Ochrona własności intelektualnych 

12.20-13.50- Ochrona własności intelektualnych 

14.00-15.30- Ochrona własności intelektualnych 

15.30-17.10- Ochrona własności intelektualnych 

24.09.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30-  Metodyka nauczania geografii - AS 

10.40-12.10- Metodyka nauczania geografii 

12.20-13.50- Metodyka nauczania geografii 

14.00-15.30- Metodyka nauczania geografii 

15.30-17.10- Metodyka nauczania geografii

 

**************************************************************

 

INTEGRALNA EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA I PRZEDSZKOLNA

10.06.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30-  Metodyka zajęć muzyczno - ruchowych (...) - JHW

10.40-12.10- Metodyka zajęć muzyczno - ruchowych (...) 

12.20-13.50- Edukacja matematyczna (...) - JKOZ

14.00-15.30- Edukacja matematyczna (...) 

15.40-17.10- Edukacja matematyczna (...) 

11.06.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30 - Edukacja matematyczna (...) - JKOZ

10.40-12.10 - Edukacja matematyczna (...) 

OLIGOFRENOPEDAGOGIKA

10.06.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Tyflopedagogika -JG

10.40-12.10-  Tyflopedagogika 

12.20-13.50- Tyflopedagogika 

14.00-15.30- Tyflopedagogika 

15.40-17.10- Tyflopedagogika 

11.06.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30- Dydaktykaspecjalna - zasady, metody, proces kształcenia - JG

10.40-12.10-  Dydaktykaspecjalna - zasady, metody, proces kształcenia

12.20-13.50- Dydaktykaspecjalna - zasady, metody, proces kształcenia

14.00-15.30- Dydaktykaspecjalna - zasady, metody, proces kształcenia

15.40-17.10- Dydaktykaspecjalna - zasady, metody, proces kształcenia

BIOLOGIA

10.06.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Przegląd systematyczny zwierząt - ITJ

10.40-12.10- Przegląd systematyczny zwierząt

12.20-13.50- Przegląd systematyczny zwierząt

14.00-15.30-Przegląd systematyczny zwierząt

15.30-17.10-  Przegląd systematyczny roślin (egzamin) - ITJ

11.06.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30- Podstawy biotechnologii - MM

10.40-12.10- Podstawy biotechnologii  

12.20-13.50- Podstawy biotechnologii  

14.00-15.30- Podstawy biotechnologii 

15.30-17.10- Podstawy biotechnologii  

CHEMIA

10.06.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Metodyka nauczania chemii - EP

10.40-12.10- Metodyka nauczania chemii 

12.20-13.50-Metodyka nauczania chemii 

14.00-15.30-Metodyka nauczania chemii 

15.30-17.10- Metodyka nauczania chemii 

11.06.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30- Chemia fizyczna - BB

10.40-12.10- Chemia fizyczna 

12.20-13.50- Metodyka nauczania chemii - EP

14.00-15.30- Metodyka nauczania chemii 

15.30-17.10 -Metodyka nauczania chemii 

FIZYKA

10.06.2017 (SOBOTA) 

9.00-10.30- Metodyka nauczania fizyki - KR

10.40-12.10- Metodyka nauczania fizyki 

12.20-13.50- Metodyka nauczania fizyki 

14.00-15.30-  Metodyka nauczania fizyki 

15.30-17.10- Metodyka nauczania fizyki 

11.06.2017 (NIEDZIELA) 

9.00-10.30- Fizyka atomowo - molekularna - LNK

10.40-12.10- Fizyka atomowo - molekularna

12.20-13.50- Fizyka atomowo - molekularna

14.00-15.30- Fizyka atomowo - molekularna

GEOGRAFIA

10.06.2017 (SOBOTA)  

9.00-10.30-  Metodyka nauczania geografii - AS 

10.40-12.10- Metodyka nauczania geografii 

12.20-13.50- Metodyka nauczania geografii 

14.00-15.30- Metodyka nauczania geografii 

15.30-17.10- Metodyka nauczania geografii

11.06.2017 (NIEDZIELA) 

GRUPA 1

9.00-12.50 - Geografia fizyczna Polski i świata - WCH

GRUPA 2

13.00-17.10- Geografia fizyczna Polski i świata - WCH

ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ

10.06.2017 (SOBOTA) 

Obrony prac dyplomowych od godziny 11.00. 

Powodzenia :)  :)  :)

**************************************************************